Services

خدمات حقوقی موسسه اسپاد

امور خانوادگی

انجام کلیه خدمات امور خانواده و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور ملکی

انجام کلیه خدمات امور ملکی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور کیفری

انجام کلیه خدمات امور کیفری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور قرارداد‌ها و تعهدات

انجام کلیه خدمات امور مالی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور تجاری

انجام کلیه خدمات امور تجاری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور تجاری

انجام کلیه خدمات امور تجاری و مشاوره تخصصی در این حوزه

619

امور سایبری فضای مجازی

انجام کلیه خدمات امور حقوق سایبری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور پزشکی

انجام کلیه خدمات امور پزشکی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور اداری

انجام کلیه خدمات امور اداری و مشاوره تخصصی در این حوزه

619

امور سایبری فضای مجازی

انجام کلیه خدمات امور حقوق سایبری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور پزشکی

انجام کلیه خدمات امور پزشکی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور اداری

انجام کلیه خدمات امور اداری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور مالیاتی

انجام کلیه خدمات امور مالیاتی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور گمرکی

انجام کلیه خدمات امور گمرکی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور مالیاتی

انجام کلیه خدمات امور مالیاتی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور گمرکی

انجام کلیه خدمات امور گمرکی و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور اداری
(دیوان عدالت اداری)

انجام کلیه خدمات امور اداری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور مالکیت فکری

انجام کلیه خدمات امور مالکیت فکری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور اداری
(دیوان عدالت اداری)

انجام کلیه خدمات امور اداری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور مالکیت فکری

انجام کلیه خدمات امور مالکیت فکری و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور بیمه

انجام کلیه خدمات امور بیمه و مشاوره تخصصی در این حوزه

امور مهاجرتی و سرمایه‌گذاری خارجی

انجام کلیه خدمات امور مهاجرتی و خارجی مشاوره تخصصی در این حوزه

امور بانکی

انجام کلیه خدمات امور بانکی و مشاوره تخصصی در این حوزه

گروه ما آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان می‌باشد.

هرگاه پس از نام یک موسسه، از کلمه “حقوقی” استفاده شود، نشان دهنده‌ی این است که آن موسسه، یک مرجع مناسب برای تلاش در راه احیا و گرفتن حق افراد است. این موسسات خدمات زیادی را از جمله، بررسی پرونده های طلاق، جنایی، دیه، مالیات و… را بر عهده می‌گیرند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با انواع خدمات حقوقی و کلیت این ماجرا آشنا کنیم. پس اگر شما با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

خدمات حقوقی چیست؟

خدمات حقوقی، فقط در موسساتی ارائه می‌شود که دارای مجوز هستند. در این موسسات، از وکلای متبحر و با تجربه، برای بررسی و پیگیری انواع پرونده ها استفاده می‌شود. به عبارتی، این وکلا آموزش دیده‌اند تا دعاوی حقوقی موکلان خود را به نمایندگی از آنها، انجام داده و همچنین درباره تعهدات قانونی و حقوقی به افراد مراجعه کننده مشاوره دهند. این دعاوی می‌تواند شامل پیگیری حقوق مدنی کارگران در قراردادهای تجاری تا گرفتن حق و حقوقی مانند دیه باشند.

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوران حقوقی در موسسات حقوقی، به قوانین و مقررات، به طور کامل مسلط بوده و به همین علت، می‌توانند درباره‌ی مسائل و مشکلات حقوقی، به مراجعه کنندگان مشاوره دهند. مشاوران در این جلسات، با شنیدن مسائل مختلف، بهترین راهکار را به افراد پیشنهاد می‌دهند.

مشاوره حقوقی یکی از خدمات حقوقی

اهمیت مشاوران حقوقی چیست؟

با توجه به تعاریفی که از مشاوران حقوقی در این صفحه خواندید، پس حتما باید تا الان متوجه اهمیت این افراد در موسسات حقوقی شده باشید. اکثر افراد به علت عدم مراجعه به مشاوره حقوقی و عدم اطلاع از قوانین، در پیگیری پرونده های خود در دادگاه و رسیدن به نتایج مورد نظر، دچار مشکل شده و مسیر اشتباهی را در پیش می‌گیرند و همین امر می‌تواند روند رسیدگی به پرونده‌شان را بسیار طولانی و سخت کند. بنابراین استفاده از دانش حقوقی و تجربیات مشاوران حقوقی، می‌تواند به شما در این مسیر کمک کرده و روند رسیدگی به پرونده شما را کوتاه تر کند.

همین حالا با کارشناسان ما صحبت کنید

خدمات حقوقی موسسه نیک فرجامان اسپاد

موسسه حقوقی نیک فرجامان اسپاد متشکل از گروهی حقوقدان با هدف ارائه خدمات مشاوره حقوقی متفاوت و متمایز و با اقتباس از این معنی، اقدام به تاسیس این موسسه حقوقی زیر نظر کانون وکلای دادگستری و با اخذ مجوز رسمی از اداره ثبت کشور تحت عنوان نیک فرجامان اسپاد نموده اند. از خدمات حقوقی تهران در این موسسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امور خانوادگی:

امور خانوادگی، به آن دسته از دعاوی و مشکلات خانوادگی گفته می‌شود که طرفین برای حل و فصل این موضوعات به دادگاه مراجعه می‌کنند. حل و فصل کردن دعاوی مربوط به خانواده، پیگیری پرونده ها و مشاوره در این باره، رسیدگی به دعاوی خانوادگی مانند طلاق، وصول مهریه، تجویز ازدواج مجدد، تمکین و نشوز و… از خدمات موسسات حقوقی به شمار می‌رود.

امور ملکی:

دعاوی ملکی، آن دسته از دعاوی هستند که به بحث ملک و املاک مربوط شده و شناخت قوانین در این دعاوی به قدری مهم است که ممکن است بدون داشتن وکیل، حتی اگر حق با شما باشد هم، در دادگاه محکوم شوید. موسسه حقوقی اسپاد وکیل، در زمینه امور ملکی و رسیدگی به پرونده هایی مانند فسخ قرار داد، اخذ به شفعه، تخلیه، رفع ممانعت از حق، افراز و تقسیم املاک مشاع، دعاوی مربوط به شهرداری، مطالبه حق سر قفلی، الزام به فک رهن، دعاوی مربوط به موقوفات و… شما را همراهی خواهد کرد.

امور ملکی یکی از خدمات حقوقی

امور کیفری:

امور کیفری، آن دسته از امور و دعاوی هستند که در قوانین ما، برای آنها مجازات تعیین شده و جرم محسوب می‌شوند. یک وکیل کیفری، شما را در راه شکایت و یا اثبات بی گناهی در امور کیفری یاری می‌کند. وکلای ما در موسسه حقوقی اسپاد نیز، در مسائل کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، فحاشی، جعل، توهین و… همراه شما هستند.

امور قراردادها و تعهدات:

وکیل امور قراردادها و تعهدات، به عنوان مشاور حقوقی و نماینده، در امور مربوط به قرار دادها فعالیت می‌کند. وکلای ما در موسسه حقوقی اسپاد، در تنظیم، بررسی و مشاوره انواع قراردادها و مواردی مانند قراردادهای کاری، قرارداد مشارکت در ساخت، قرارداد بیع متقابل، قرارداد اجاره و… همراه شما خواهند بود.

امور تجاری:

در امور تجاری نیز مانند سایر مواردی که گفته شد، وکلا وظیفه‌ی رسیدگی به کلیه دعاوی امور تجاری، شرکت ها، ارائه مشاوره حقوقی به مدیران شرکت ها، مشاوره جهت تهیه و تدوین اساسنامه شرکت، نظارت بر عملکرد های قانونی و… را بر عهده دارند و در موارد گفته شده، به موکلان خود کمک می‌کنند.

امور تجاری یکی از خدمات حقوقی

امور سایبری و فضای مجازی:

تخلفات سایبری و فضای مجازی، یکی از مواردی است که امروزه به شدت گسترش یافته و شکایات و دعاوی در این باره بسیار زیاد است. شما با مراجعه به موسسات حقوقی، می‌توانید شکایت خود را در رابطه با انواع امور سایبری مانند، نشر اکاذیب، سرقت های اینترنتی، انتشار محتوای غیر اخلاقی، شنود غیر مجاز و… پیگیری و به نتیجه برسانید.

امور پزشکی:

جرایم پزشکی، به علت حساسیت و اهمیت بالا، در زمره جرایم تخصصی قرار می‌گیرند و رسیدگی به این جرایم، نیازمند تخصص و تبحر بسیار بالایی است. موسسه حقوقی اسپاد، در زمینه امور پزشکی و بررسی این گونه پرونده‌ ها، آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می‌باشد.

همین حالا با کارشناسان ما صحبت کنید

امور اداری:

معمولا میزان اطلاعات افراد در رابطه با امور اداری، به قدری نیست که به تنهایی توانایی مواجه با این گونه پرونده ها را داشته باشند، بنابراین مراجعه به یک موسسه حقوقی و استفاده از خدمات حقوقی این موسسات، می‌تواند کمک کننده شما در روند پرونده باشد.

امور مالیاتی:

وکیل مالیاتی، باید اطلاعات بالایی در زمینه قوانین و مقررات مالیاتی، انواع بخشنامه ها، آیین نامه های مالیاتی و… داشته باشد و با استفاده از این اطلاعات، بتواند به موکل خود در تمامی زمینه ها مشاوره داده و پیگیری پرونده ها را بر عهده گیرد.

امور مالیاتی یکی از خدمات حقوقی

امور گمرکی:

امور مربوط به گمرک، یکی از پیچیده ترین پرونده ها در بحث وکالت و تجارت محسوب می‌شود که رسیدگی به آنها، قطعا به دانش حقوقی بالا در این زمینه نیاز دارد. یک موسسه حقوقی، در ارائه خدمات حقوقی گمرکی مانند پیگیری مشکلات و اجرای صحیح قوانین مربوط به صادرات و واردات به شما کمک خواهد کرد.

امور اداری(دیوان عدالت اداری):

وکیل دیوان عدالت اداری، به شما در ثبت شکایت از وزارتخانه ها، ارگان های دولتی و… و رسیدگی به این گونه پرونده ها کمک می‌کند. بنابراین و با توجه به حساسیت این موارد، بهتر است از خدمات حقوقی موسسه اسپاد وکیل و وکیلان با تجربه این موسسه کمک بگیرید.

امور مالکیت فکری:

وکلای مالکیت فکری در حیطه‌ی خدمات حقوقی، در مسائل مربوط به اختراعات، طرح های صنعتی، حقوق تالیف، حقوق ترجمه و… فعالیت می‌کنند. این وکلا به مراجعین خود در ثبت و همچنین حفاظت از حقوق مالکیت فکری کمک می‌کنند.

امور بیمه:

وکیل امور بیمه، به طور تخصصی به عنوان نمایندگان حقوقی بیمه گذاران در امور مرتبط با بیمه فعالیت می‌کنند و برای حل و فصل مواردی مانند بررسی و تفسیر قراردادهای بیمه، درخواست تعویض بیمه گر، رفع اختلافات بیمه و… تلاش دارد.

همین حالا با کارشناسان ما صحبت کنید

امور مهاجرتی و سرمایه‌گذاری خارجی:

همانطور که از نام این امر پیداست، وکلای موسسات حقوقی، در زمینه امور مهاجرتی و سرمایه گذاری خارجی مانند اخذ ویزا، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت شغلی، سرمایه گذاری و… به موکلان خود مشاوره داده و با تکیه بر قوانین موجود، آنها را در رسیدن به اهداف خود، کمک می‌کنند.

امور مهاجرتی و سرمایه گذاری یکی از خدمات حقوقی

امور بانکی:

امروزه با توجه به اهمیت امور بانکی و همچنین افزایش دعاوی بانکی، نقش وکلا در این دعاوی بسیار مهم تر از قبل شده است. وکیل امور بانکی با تکیه بر مشاوره حقوقی به شرکت ها و در جهت پیشبرد اهداف این شرکت ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.

سخن پایانی

موسسه حقوقی نیک فرجامان اسپاد، با ارائه تمامی خدمات حقوقی، نسبت به پیگیری و قبول پرونده های شما اقدام کرده و شما را در این راه همراهی می‌کند. برای استفاده از خدمات حقوقی موسسه بین المللی اسپاد، خدمات حقوقی آنلاین و تعرفه خدمات حقوقی، کافیست با شماره های موجود در این سایت تماس بگیرید. بهتر است با توجه به اهمیت موضوعات نامبرده، از خدمات حقوقی رایگان در این زمینه صرف نظر کنید.

پیمایش به بالا
جهت مشاوره رایگان، با تکمیل فرم زیر، منتظر تماس ما باشید
همچنین می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرد

ارتباط با کارشناسان